پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تاخیر 39 درصدی پروازها در فروردین‌ماه + جدول


  چاپ        ارسال به دوست

تاخیر 39 درصدی پروازها در فروردین‌ماه + جدول

 

عملکرد خطوط هوایی کشور در پروازهای داخلی فرودگاه مهرآباد در فرودین ماه سال 97 منتشر شد.

به گزارش تین‌نیوز، در فرودین ماه سال جاری 15 شرکت هواپیمایی در فرودگاه مهرآباد جمعاً 5 هزار و 674 پرواز به ثبت رسانده‌اند که از این تعداد 2 هزار 241 پرواز با تاخیر انجام شده است. این آمار حاکی از آن است که بیش از 39 درصد پروازها با تاخیر انجام شده است.

شرکت هواپیمایی ایران‌ایر با 827 ، آسمان با 810، ماهان با 587، زاگرس 531، کاسپین447، آتاایر 425، قشم ایر با 401 پرواز بیشترین پرواز را در فروردین‌ماه سال جاری به خود اختصاص داده‌اند.

در این میان شرکت هواپیمایی پویاایر با 12، ساها با 40، معراج با 76، سپهران با 192، کارون با 216 و ایرتور با 271 به ترتیب کمترین پرواز را به ثبت رسانده‌اند.

بر اساس آمار منتشر شده شرکت هواپیمایی ایران ایر در فروردین ماه سال جاری بیشترین تاخیر را داشته است که پس از آن شرکت هواپیمایی آسمان، زاگرس، آتاایر، کاسپین، تابان به ترتیب بیشترین تاخیر را در فرودین ماه داشته اند.

هواپیمایی ماهان با داشتن ۵۳۶ پرواز به موقع از مجموع ۶۸۷ پرواز این شرکت در ماه گذشته بهترین عملکرد را داشته است و دو شرکت هواپیمایی آسمان و تابان با داشتن ۴۹ درصد تأخیر در مجموع پروازهای خود، مشترکا در رتبه دوم قرار گرفته اند.

این آمار شامل عوامل منشاءتاخیر از جمله تغییرات جوی، عملیاتی، فنی تسهیلاتی و ... است

فروردین 97

 


١٠:٠٧ - 1397/02/23    /    شماره : ٣٤١٧٣    /    تعداد نمایش : ٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir