پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > دروس طراحی بالگرد به گرایش تحصیلات تکمیلی هوافضا اضافه می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

دروس طراحی بالگرد به گرایش تحصیلات تکمیلی هوافضا اضافه می‌شود

مسوول كميته بالگردهاي تجاري ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی گفت: یکی از برنامه های کمیته بالگرد تجاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی افزودن دروس طراحی بالگرد به گرایش تحصیلات تکمیلی هوافضا است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری علی طاهرخانی مسوول كميته بالگردهاي تجاري ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص برنامه های سال جاری کمیته گفت: راه‌اندازی و تقویت صفحه کارگروه بالگرد تجاری به عنوان مرجع و خط ارتباطی فعالان حوزه بالگردی کشور یکی دیگر از برنامه های سال جاری این کمیته است.
وی افزود: تهیه طرح‌های همکاری مشترک با کشورهای دیگر در حوزه توسعه بالگردهای پیستونی، متوسط و نیمه‌سنگین و تعیین اولویت‌های حمایتی در بخش بالگردی برای شرکت‌ها، صنایع و مراکز پژوهشی داخلی نیز از جمله برنامه هایی است که در سال جاری اجرایی خواهد شد.
به گفته طاهرخانی، تدوین برنامه دستیابی به اهداف کلان بالگردی در سند جامع توسعه هوافضای کشور و تهیه RFP های مورد نیاز در راستای پیشبرد اهداف بالگردی سند جامع توسعه هوافضا نیز از جمله اهدافی است که دنبال خواهیم کرد.


٠٨:٢٧ - 1396/01/27    /    شماره : ٢٢٨٤٩    /    تعداد نمایش : ٣٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir