پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > قائم‌مقام معاون توسعه فناوری و رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی منصوب شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم علی وطنی؛

قائم‌مقام معاون توسعه فناوری و رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی منصوب شد

با حکم علی وطنی معاون توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اسماعیل قادری فر به‌عنوان «قائم‌مقام معاون توسعه فناوری و رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی» این معاونت منصوب شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، علی وطنی، معاون توسعه فناوری معاونت علمی اسماعیل قادری فر را به‌عنوان قائم‌مقام معاون توسعه فناوری و رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی منصوب کرد. در این حکم آمده است:
نظر به مراتب تعهد و شایستگی‌های علمی و عملی جنابعالی و بنا به موافقت معاون‌علمی و فناوری رییس‌جمهوری، به‌موجب این حکم به‌عنوان «قائم‌مقام معاون توسعه فناوری و رییس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی» منصوب می‌شوید.
پیگیری مجدانه وظایف و امور محوله به‌ویژه اجرای دقیق و مؤثر نظام‌نامه «استاندارد مأموریت های متوازن ستادهای توسعه فناوری» در همه ابعاد شش‌گانه ابلاغی مقام عالی معاونت در هماهنگی و تعامل کامل با دیدگاه‌های ایشان، اولویت اصلی آن مرکز است.
همچنین رصد تحولات اقتصادی، اجتماعی و یافتن راهکارهای خلاقانه برای حل چالش‌ها و مسائل کلیدی کشور با بهره‌مندی از راهبردهای فناورانه و استفاده از توان نخبگان علمی، مورد تاکید است.
از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی هم‌راستا با سیاست‌ها و راهبردهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دولت دوازدهم مسألت می‌نمایم. 
بدین‌وسیله از زحمات آقای امید توکلی در طول مدت تصدی ریاست آن مرکز قدردانی می‌کنم.


١٢:٣٣ - 1396/06/05    /    شماره : ٢٦٨٧١    /    تعداد نمایش : ١٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir