پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بانک اطلاعات تجاري صنعت هوايي ايران راه‌اندازی می شود


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر ستاد توسعه صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی:

بانک اطلاعات تجاري صنعت هوايي ايران راه‌اندازی می شود

دبیر ستاد توسعه صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی گفت: تشکيل بانک اطلاعاتي تجاري صنعت هوايي ايران یکی از اقدامات ستاد در حوزه تجاري‌سازي و توسعه شرکت‌هاي دانش‌بنيان هوايي است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، منوچهر منطقی دبیر ستاد توسعه صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص اقدامات ستاد در حوزه تجاري‌سازي و توسعه شرکت‌هاي دانش‌بنيان هوايي بیان کرد: برنامه‌ريزي ستاد در حوزه تجاري‌سازي و توسعه شرکت‌هاي دانش‌بنيان هوايي در 3 برنامه و در 8 اقدام صورت گرفته است.
وی افزود: این 8 اقدام شامل ايجاد و توسعه شرکت‌هاي دانش‌بنيان هوايي، ايجاد و توسعه کارگزاري‌هاي تخصصي صنعت هوايي، سامانه شبکه شرکت‌هاي هوايي و هوانوردي و فن‌بازار می شود.
به گفته منطقی، تشکيل بانک اطلاعاتي تجاري صنعت هوايي ايران، کنترل واردات محصولات هوايي مشابه توليد داخل و زير مجموعه‌هاي شبکه هايپرمارکت هوايي و هوانوردي از دیگر اقدامات 8 گانه برای توسعه تجاری سازی و شکت های دانش بنیان هوایی است.
وی تصریح کرد: در هر کدام از این بخش ها اقدامات مختلفی صورت گرفته و نتایج قابل قبولی داشته ایم و قصد توسعه این برنامه ها را در آینده داریم.


٠٨:٥٤ - 1396/04/04    /    شماره : ٢٤٤٠٨    /    تعداد نمایش : ٣٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir