پیوندها
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > رشد درآمدهای غیرهوانوردی فرودگاه


  چاپ        ارسال به دوست

دفتر ارتباطات، رسانه و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

رشد درآمدهای غیرهوانوردی فرودگاه

 به گزارش خبرگزاري صداوسيما  ،  مراسم تودیع و معارفه مدیران کل دفتر بازرگانی و کسب و کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار شد.
مهندس شهرام آدم نژاد مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این مراسم ضمن تشکر از زحمات آقای ناصر آقایی مدیرکل سابق دفتر بازرگانی و کسب و کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : این تغییر در راستای پتانسیل آقای آقایی برای جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به خصوص در مناطق ویژه اقتصادی و آزاد تجاری صورت گرفته و امیدوار هستیم ایشان در امر جذب سرمایه گذاری در این بخش موفق باشند.
 ناصر آقایی مدیرکل سابق دفتر بازرگانی و کسب و کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این جلسه ضمن تشریح عملکرد یکسال گذشته دفتر بازرگانی و کسب و کار از رشد درآمدهای غیرهوانوردی فرودگاه خبر داد.
 مرتضی حنیفی راد مدیر کل جدید دفتر بازرگانی و کسب و کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به جایگاه مهم شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در حوزه اقتصاد کلان کشور بیان داشت : قصد داریم با ایجاد کسب و کارهای نو و حضور هرچه بیشتر بخش خصوصی میزان درآمدهای فرودگاه از حوزه های غیرهوانوردی را بیش از گذشته افزایش دهیم.
در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از زحمات آقای ناصر آقایی مدیرکل سابق دفتر بازرگانی و کسب و کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تقدیر و تشکر به عمل آمد.


١٢:٤٤ - 1396/12/15    /    شماره : ٣٢٥٤٦    /    تعداد نمایش : ١٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir